Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,52 zł , zmiana od tamtej pory: -42,07%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Widzę ponownie aktywność naszych 3 forumowych mądrali , wiec coś się ponownie będzie działo , ja jak pisałem wcześniej zostawiłem jeszcze 50 % z tego co posiadałem zaraz pewnie jeden napisze o ze 100 akcji to wielki kapitał , ba znowu dokupilem po nizszej cenie jak mnie nazwiecie kółkowicz czy kto tam jeszcze , czym się roznie od was ano tym ze mam akcje mi w portfelu caly cas przybywa :) a w spółkę bardzo wierze , jak bym nie wierzył to bym nie inwestował i na pewno przy 17 zł się przypomnę ponownie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 1,57% 5,51 2023-06-02 17:01:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.