Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,55 zł , zmiana od tamtej pory: -42,25%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
To samo można, a nawet bardziej powiedzieć o was wszysktich trollach naganiających ludzi do kupna. Autor postu to idealny przykład jakie z was ścierwa kłamiące, bo sam przyznał, że w oczekiwaniu na magiczne 17 zł wywalił połowę akcji po 10,40 zł. Po piątku zrobiłem sobie przerwę, ale nawet z ciekawości wchodząc i czytając jakie gówno z mózgu ludziom robicie to człowiek nie może pozostać bezczynny i chociaż podbije posty, które z niewiadomych (wiadomych oczywiście) się nie sprawdziły. Akcja 100 to akcja 100 dennych naganiających na wzrosty postów z terminem do zejścia z haka, czyli nigdy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 1,57% 5,51 2023-06-02 17:01:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.