Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,90 zł , zmiana od tamtej pory: -38,38%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Tak dla podbicia wpisów edytowanych przez naganiaczy i cwaniaków ze zorganizowanych grup na gpw, mam nadzieję że każdy czytający ten wątek zobaczy na własne oczy jak duże jest grono interesantów umoczonych w tą bańkę covidową i jak bardzo tym grupom zależy na wciąganiu kolejnych naiwnych do gry. Giełda jednak weryfikuje wszystko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -2,96% 6,10 2023-02-01 16:09:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.