Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,04 zł , zmiana od tamtej pory: -60,46%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Potwierdziłeś, że jesteś kółkowicz. Ludzie tu czekają na 15-20 zł a Ty sobie na 10,4 wyszedłeś. Nie znasz się na giełdzie a jedynie naciągasz ludzi by zrobić te 5% na podbitce. Mamy 18.06 nie ma kontraktów, nie ma podbitki, nie ma 17zl.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNTVERSE 0,76% 3,97 2024-02-21 12:09:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.