Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: -36,80%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Nie za bardzo rozumiem z jakiego powodu tu jesteś ( ilość twoich wpisów na forum tylko z tego
Nicku jest dosyć duża) , jak nie masz akcji to po co się wypowiadasz , jak masz akcjie i nie widzisz szansy na wzrost to sprzedaj ze stratą i idź graj gdzie indziej , naprawdę masz tyle wolnego czasu aby siedzieć na forum i pisać swoje wywody , może czas zacząć robić cos co przyniesie jakiś profit w postaći zarobionej kasy ( sprzątanie , mycie - tylko same proste prace ) , no chyba ze pisanie na forum to twoje motto życiowe sposobi na zarabianie kasy. Ponawiam pytanie ile od jednego wpisu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 0,99% 6,13 2023-01-27 17:04:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.