Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,85 zł , zmiana od tamtej pory: -50,25%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Desperacja grup upychających akcje w rynek sięga zenitu. Gdzie naganiaczu widzisz wpis o tym, że BML to bankrut…? Ciężko się pogodzić, że łosi na wasze spekulacyjne wzrostu jest coraz mniej, a akcji do upchnięcia zostało pewnie jeszcze sporo… 10zł to dobra i stabilna cena i nic tu więcej nie będzie… ciekawy jestem na ile wam starczy fundusxy, żeby podciągnąć kurs.. kiedyś myślałem że będzie to jakieś 15-16zł. Teraz widzę max. 12zł. Zobaczymy, czekam z niecierpliwością cwaniacy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -1,78% 4,90 2021-12-06 15:07:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.