Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,85 zł , zmiana od tamtej pory: -47,82%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-12 o godz. 21:03 podesty napisał(a):
> Przeglądają forum ponownie widać ponownie aktywność tych samych IP które piszą ze bankrut , ze jest bardzo źle itp próbując nakłonić ludzi do oddania akcji po cenie oscylującej w okolicy 10 zł , dokladanie identyczna sytuacja miała miejsce od połowy lutego do 9 marca kiedy nastąpił spanikowany odkup akcji pod kontakt kończący się 19 marca.
>
> Ja cały czas dokupuję i czuję ze sytuacja będzie identyczna i szybko pojawi się tutaj kwota powyżej 17 zł za 1 sztukę akcji do 17 czerwca 2021. Proszę sprawdzić posty 2 tygodnie przed wystrzałem z marca 2021 identycznie sytuacja jak w tym momencie , wyciągnijcie wnioski sami czy może warto troszkę dokupić ja ja to robię :) na przekór italo i innym jego pokroju.

Kolego "podesty", Giełda NIGDY nie powiela tych samych, identycznych schematów... Ile lat inwestujesz że jeszcze się o tym nie przekonałeś?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -1,15% 5,14 2023-03-28 17:02:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.