Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,85 zł , zmiana od tamtej pory: -53,87%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Szorty pękają a kółkowicze ujadają to jest znak że będzie się działo oj będzie, brawo oglądać!! ,,arkusz zleceń Bml " ile jest wystawionych akcji po 100zl i wystawiać nadal by szorty wiedziały że akcja 100 im nie odpusci, już nie długo 18 czerwiec i koniec kontraktów szorciarzy bedą się zbijać by odkupić i oddać bankom pożyczone akcje brawo akcja 100 jesteśmy razem i musimy jeszcze wytrzymać do końca czerwca będzie dobrze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNTVERSE -0,74% 4,54 2023-12-06 17:04:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.