Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  338,00 zł , zmiana od tamtej pory: 35,50%

Re: członek

Zgłoś do moderatora
@Adi
po zakupach przez zarząd kurs akcji rośnie albo spada, ewentualnie się nie zmienia. Podałem przykład Aliora żeby pokazac ze zakup insiderski to nie jest pewniak wzrostów.

Nie straszyłem - nie zapowiedziałem żadnej akcji, tylko uświadamiam, że upublicznianie "informacji niejawnych" jest karalne.
Już nie raz widziałem jak dzieciaki na forach puszczają plotki bez pokrycia bo nie mają świadomości, że jest to zabronione. Tekst "Członkowie zarządu Aliora kupili za jakieś drobne i tylko dlatego że było polecenie z góry jak w innych spółkach SP w tamtym czasie." jest własnie taką plotką. I nie, nie łamię paragrafów, walnąłem się w odczytywaniu liczby akcji w dokumencie który sam zalinkowałem, umożliwiając weryfikację co forumowicze zaraz uczynili. Czy Ty możesz podać link mówiący o poleceniu z góry do kupowania akcji spółek SP przez zarząd?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY 0,00% 458,00 2020-07-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.