Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,50 zł , zmiana od tamtej pory: -63,64%

Re: Czemu takie małe zainteresowanie spółką?

Zgłoś do moderatora
Albo insiderzy wiedzą, że wyniki nie są takie dobre jak poprzednie i stąd ostatnie spadki, albo korekta techniczna po sporych wzrostach, który miały miejsce od połowy czerwca do połowy lipca. Ważnym poziomem wsparcia jest 48. Trwałe przebicie w dół spowoduje dalszy zjazd. Odbicie daje szanse na powrót do wzrostów.
Na to wszystko nakłada się mizerna płynność, nikt większy tu nie wejdzie, bo potem nie będzie mógł wyjść
Wg mnie wyniki 7.08 zadecydują, czy papier zaneguje wzrost zapoczątkowany w czerwcu i spadnie w okolice 40 (słabe wyniki), czy potwierdzi wsparcie na 48 i wróci do wzrostów (dobre wyniki). Wchodzenie w zeszłym tygodniu było ryzykowne, lepiej było poczekać do obecnego. Z tym, że te spadki to raczej wróżą średnie wyniki. Gdyby były dobre to ktoś by tam mocniej kupował. Obym się mylił, bo spółką również jestem zainteresowany i życzę wszystkim wzrostów i nowych maksimów :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVATURAS 0,00% 18,00 2021-09-21 14:39:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.