Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: -61,23%

Re: czemu ta małpa niejestem malpą :):-d,wyjaśniam wam coś...

Zgłoś do moderatora
heheh nie bedzie milion  czemu tak uważasz, 300tyś to będzie rekord,jurtro wejdzie kolo 1zł i tak zostanie do końca sesji , popyt jest dość duży , niewiem co próbują, czytam wszystko na ten temat i jeszcz nie sparzdałem, pewnie tak jak i Wy, nie sprzedałem i dziwie się , ale świece popytowe niekłamia a popyt nadal jest, tylko poszukajcie pod Co, to już skomplikowane chociaż z doświadczenia miałem takie spółki..,, Nieskordynowane" i czekam na info od zarządu , same kopalnie to za mało..rzadko dochodzi do wartości księgowej czyli u nas 2zł, na wskaźnikach kupuj, ale reszta zaraz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY 0,64% 0,31 2023-12-07 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.