Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,50 zł , zmiana od tamtej pory: -5,88%

Re: CZEMU STRASZĄ W CIĄGU DNIA A POTEM ZLECENIA ZNIKAJĄ PRZED FIXAMI

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-27 o godz. 16:00 ~janusz napisał(a):
> bo ci od 63k na S znowu zaspali tak jak o 11:00 :))))))))

WYSTARCZY ZGŁOSIC DO KNF TO JEST WEDŁUG MNIE MANIPULOWANIE,RAZ MOZNA WYSTAWIC I WYCOFAC ALE KILKA RAZY MOZE BYC UZNANE PRZEZ KNF JAKO MANIPULACJE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 3,90% 8,00 2022-11-28 15:16:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.