Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: -11,32%

Re: czemu nie rośnie wyżej?

Zgłoś do moderatora
Pierwsza kursowa wycenowa abstrakcja, bez zbędnej w tym miejscu precyzji i z dużym zaokrągleniem.
Akcji w tym momencie mamy ok. 2,2 mln. (+_) wycena po 16 wynosi 35,2 mln. czyli również w zaokrągleniu wartość hektara uzbrojonego areału plus duży biurowiec przy lotnisku Chopina. Czyli Spółka nie będzie generować zysku tylko sprzedaje aktywa ?!!!! Oczywiście, że nie. Przyjmijmy 2 mln. zysku qw. za rok mamy 8mln. zysku netto (bardzo zachowawczo). Czyli kolejne skupy w przyszłości lub dywidenda (już bywała) nie wykluczone.

Mój wyliczeniowy błąd, akcji w obiegu pozostanie 2mln. co obniża wycenę. Czyli któreś z pomieszczeń w budynku można zapisać w dożywotnie użytkowanie :).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 3,68% 14,10 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.