Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,40 zł , zmiana od tamtej pory: -23,37%

Re: czemu nie rośnie wyżej?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-18 o godz. 16:44 ~aaaa napisał(a):
> poczekaj niech no tylko wpłynie na konto kasa ze skupu

W czwartek ,góra piątek powinna być na koncie. Za 9,9 mln zł (najmniej 4,36 zł/akcje jak wszyscy się zapisali) akcjonariusze mogą odkupić po dzisiejszym kursie ok.27 % akcji (licząc 2,02 mln akcji które zostaną po skupie).Sam trochę zwiększę zaangażowanie choć mam już powyżej możliwości dywersyfikacyjnych. Mało kto zapłaci podatek w następnym roku ,więc można liczyć netto. Prezes z największym pakietem też 0 podatku ,bo akcje na Cyprze. Kto to sprzedaje w tych cenach? Chyba tylko TFI bo muszą gdy ludzie wycofują kasę i mają w tyle zyski czy straty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 3,68% 14,10 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.