Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,40 zł , zmiana od tamtej pory: -27,32%

Re: czemu nie rośnie wyżej?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-11 o godz. 18:29 ~obs napisał(a):
> Słynny pkt 8 wezwania i samo zastrzeżenie, że możemy kupić akcje tylko od znajomych, którzy już usilnie próbowali sprzedać na GPW bez powodzenia jest bardzo smierdzące i dyskwalifikujące organizatorów. Słabe to jest panie Jacku. Bardzo słabe. Poza tym pośpieszna organizacja przez jakiś regionalny i nieprzygotowany DoM Maklerski bez materiałów informacyjnych to kolejna porażka.

O czym marudzisz? :)) Super DM Millennium , jak zwykle. Szybko , sprawnie i już 21 lepsza dywidenda 4.36/akcje już na koncie. Mercator w ubiegłym roku robił skup chyba przez 3 miesiące . Jak masz lepszą spółkę w portfelu i tak samo niedowartościowaną to daj namiar.:))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 3,68% 14,10 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.