Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: -56,15%

Re: Czemu ciagle spadamy mimo umów i potencjału?

Zgłoś do moderatora
Jest produkt będzie rynek i więcej nie trzeba do tego, żeby kurs wskazał wycenę narazie wszystko co covidowe leci ncindeks od dwóch dni na minusie 4mass wymyślony przez spekulacje po wynichach, której nawet nie objęły sprzedaży maseczek spada i odbija się to czkawką na innych firmach, które w jakiś sposób są covidowe. Nie będzie już takiej firmy jak 4mss napompowanej na maksa która prócz korekt w locie lub dwu dniowych stabilizacjach kursu będzie rosła bez opamiętania zawyżając wartość firmy. Tu trzeba czasu to Nie krótko terminowa inwestycja. Ja czekam żyje z etatu nie z gieldy mam czas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXCELLENC 0,59% 0,34 2020-10-29 17:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.