Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,04 zł , zmiana od tamtej pory: 21,68%

Re: Czekamy na profesjonalna wycene firmy i rekomendacje cenową

Zgłoś do moderatora
BEZSTRESOWA LOKATA conajmniej 6-9 mcy przed 12 zł nawet niech nikt mnienie wk... pisałem wam ze KNF to oni mają głeboko... A wczoraj pokazywali jakiegoś janusza w TV jak płakał ze mu gnój wywalili pod domem...i to jest metoda sprawdzona na niedorobieńców i fałszywych proroków... Kto nie sprzedał po 12-11-10 to teraz niech sie zastanowi czy nie warto zaczekać bo moze sie okazać ze ktoś tez myslał ze bedzie 7 i został na peronie... a przy nowym c/z i wynikach za cały 2020 i tym co za oknami i w TV to 15 tez nie jest już niemożliwe.........Kwestia kto to przyuwazył i kto to bedzie chcał mieć... a może ktoś bedzie chcał poprostu miec ta firme a nie tylko szybko zarobić to jak zapłaca porzadnie to i sie własciciele wiekszoscwi skuszą na godziwy pieniądz....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -1,35% 11,00 2021-01-20 17:00:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.