Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,98 zł , zmiana od tamtej pory: 19,15%

Re: Czekamy na profesjonalna wycene firmy i rekomendacje cenową

Zgłoś do moderatora
Spółka zarobiła jednostkowo prawie 100 procent więcej niż w analogicznym czasie zeszłego roku a tu ciągle jakieś pojękiwania . Mylicie raport jednostkowy ze skonsolidowanym raportem . Wystarczy zobaczyć szacunkowy raport za pierwsze półrocze tego roku oraz szacunkowy raport za 9 miesięcy . Odjąć jedno od drugiego i wychodzi wynik za 3 kwartał , następnie zobaczyć jednostkowy za zeszły rok w analogicznym okresie i porównać . Proste ? Chyba proste . Mój przepis na poznanie wyników być może błędny ale to mój sposób i mogę się mylić . Pozdrawiam .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -2,73% 10,70 2021-01-15 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.