Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: -32,72%

Re: Czekać mają do wyprania 2 mld z Ganta

Zgłoś do moderatora
Już podali całej grupy tu spokoine czekać a zyski tylko liczyć cierpliwi będą Kupiłem TM w 2003 po 45 gr sprzdałem po 20 zł w 2007
i odkupiłem 2015 teraz dywidendy wyższe ophnę po 50 hi hi INTAKUSA BRAŁEM po 20 gr dokupiłem po grosz opchałem po 100 zł
nie szczyt ale 500% terz mam brane po zeta idobrane po 16 gr i spoko czekm do 1 -40 baj baj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFI -7,56% 0,22 2023-02-08 09:21:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.