Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: 758,33%

Re: Czego to nie spada?

Zgłoś do moderatora
System SATIcar został zainstalowany w 300 kolejnych samochodach PANEK Carsharing
22 czerwca 2020
Do floty PANEK CarSharing dołączył Fiat 500, to kolejny z 44 modeli samochodów obsługiwanych przez system SATIcar.

Fiaty 500 są wprowadzane stopniowo – pierwsze egzemplarze już wyjechały na ulice, a kolejne wyjadą w najbliższych dniach. Posiadają one silniki 1,2 o mocy 69KM oraz automatyczną skrzynię biegów. W każdym samochodzie znajdziemy: tempomat, skórzaną kierownicę z systemem sterowania mediami, dotykowy panel radiowy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, czujniki parkowania i systemy bezpieczeństwa BAS, ESC, ABS.

SATIcar to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania carsharingiem. Umożliwia automatyczne wypożyczenia i zwroty samochodów na minuty, godziny lub doby oraz automatyczne rozliczenie finansowe za pomocą smartfona. Zapewnia pełną obsługę zaplecza technicznego firmy wynajmującej pojazdy.

Flota Panek Carsharing, którą można użytkować dzięki aplikacji SATIcar liczy już 2000 pojazdów, w tym takie modele jak: Toyota Corolla, Toyota Yaris, Polonez, Jaguar I-Pace, Range Rover Evoque, czy też Fiat 126p.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 0,98% 2,06 2021-06-24 16:42:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.