Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: 920,83%

Re: Czego to nie spada?

Zgłoś do moderatora
MobiCare – system monitorowania i teleopieki dla seniorów
08 maja 2020
Osoby starsze są bardziej narażone na powikłania związane z COVID-19 i umierają znacznie częściej niż młodsi pacjenci, dlatego potrzebują dodatkowych środków opieki i ochrony. Konieczność izolacji i ograniczenia kontaktów w tym okresie, może również narażać osoby starsze na ryzyko pogorszenia ogólnego stanu zdrowia oraz nierozpoznanych upadków.

W zaistniałej sytuacji uruchomiliśmy system MobiCare, stanowiący kompleksowe wsparcie i opiekę nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Rozwiązanie zawiera zestaw odpowiednich urządzeń monitorujących oraz usługę teleopieki, telemonitoringu i telemedycyny.

Bezprzewodowe czujniki zapewniają bezpieczeństwo osobom mieszkającym samotnie, które nie chcą się przenosić ze swojego domu do rodziny lub do ośrodków opiekuńczych.

Niewielkich rozmiarów lokalizatory, wyposażone są w czujniki ruchu i system natychmiastowego komunikowania zmiany położenia, wykrywają upadki i zasłabnięcia. W razie zagrożenia natychmiast powiadomią działające przez całą dobę Centrum Opieki. Centrum Opieki kontaktuje się z osobą potrzebującą pomocy, a także poinformuje o potencjalnym zagrożeniu rodzinę i w razie potrzeby powiadomi służby ratunkowe.

Chcesz otoczyć opieką członka rodziny bez odbierania mu poczucia niezależności? – wybierz rekomendowane rozwiązanie:

Zestaw teleopieki domowej Visonic + usługa Centrum Opieki i Monitoringu (dla seniorów i innych grup ryzyka, także w przypadku kwarantanny).
Spersonalizowane urządzenia multifunkcyjne EBS Active Track + usługa Centrum Opieki i Monitoringu (teleopieka i monitoring mobilny).
Personalny Tracker TMT 250 (teleopieka mobilna do zastosowania uniwersalnego, lekkie, bardzo stabilne urządzenie).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 21,29% 2,45 2021-06-21 17:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.