Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -12,59%

Re: Czego oni się boją, że nie chcą opublikować raportu?

Zgłoś do moderatora
Ktoś w ogóle z Was czyta coś takiego jak na głównej stronie new connect jak publikacje itd. to nie tylko apis nie dał raportu rocznego na czas. Zgadzam się, miesiąc bez raportu to nie halo. Ale jakby nie mieli płynności żadnej kasy z UE by nie dostali. To nie jest takie proste że, idzie Ziutek do urzędu mówi mam pomysł a to masz kasę. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość... Ktoś potrzebuje szybkiego zarobku i adrenaliny zapraszam na Forex. Giełda to długoterminowa inwestycja. Chyba że się mylę to niech napisze...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -5,01% 0,09 2021-10-22 11:06:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.