Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: 10,34%

Re: Czat "chyba w przyszłym tygodniu"

Zgłoś do moderatora
Wiesz każdy ma swoją opinię, w każdym razie z tym kilkadziesiąt tysięcy to trochę przesadziłeś pisząc o spółce zatrudniającej blisko 40 osób, posiadającej własne już lekko rozbudowane portfolio i rozwijającą się grupę kapitałową. kilkadziesiąt tysi wart jest warzywniak osiedlowy, a nie spółka z takimi przychodami. Do tego w gamedevie dość ciężko oszacować wartość "artystyczną" lub jak wolisz "umysłową" - to nie skład węgla pod ziemią, fakt możemy mówić o wskaźnikach i finansach firmy lub ew. wycenach popełnionych przy okazji zbierania na findfunds i się z nimi zgadzać lub nie ale nie siej takiego zamętu.

A co do samego pytania - zadałeś je i jeżeli odbędzie się następny czat, na co liczę - prezes zwykle nawet na takie uwagi odpowiadał.

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -4,27% 0,11 2023-02-06 17:02:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.