Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 3,54%

Re: Czat "chyba w przyszłym tygodniu"

Zgłoś do moderatora
Bądź cierpliwy, będzie czas żeby podbijać to nim się obejrzysz i będziesz miał min 30 gr. Pytanie czemu spółka milczy od dłuższego czasu? Czy coś szczególnego się dzieje o czym póki co ze względów biznesowych akcjonariat nie jest informowany? Zawsze było dużo info przed wprowadzeniem serii J, a od tamtej pory praktycznie nic nie jest podawane o zwrotach za produkcję czy nowych umowach. Chciałbym żeby to się zmieniło. Co z creapy tale 3? Co z alders blood 2? Jak poszła akcja urodzinowa? Czy jest możliwe po takich akcjach publikowanie szacunkowych przychodów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -2,09% 0,12 2023-02-02 11:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.