Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,98 zł , zmiana od tamtej pory: 18,09%

Re: czas próby

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-09 o godz. 22:00 ~Obserwator napisał(a):
> Dziwne. Covid szaleje a społki "covidowe" nie rosną.
> > A powinny jako jedyne

Potrzebna była korekta. Nie da się rosnąć non stop. A Sanwil,ze względu na brak inf,jest najsłabiej rosnącym covidowcem. Co nie znaczy,że dalej takim pozostanie. Po prostu wyniki finansowe pokażą,jak jest mocny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANWIL -4,08% 4,70 2020-09-30 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.