Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,60 zł , zmiana od tamtej pory: 15,08%

Re: Czas na Puławy azoty już 30% urosły....

Zgłoś do moderatora
małe cos jeszcze- otóż jak darmowe certfikaty na co2 były po 5 eu to Tchórzewski i jego ministerstwo ochoczo sprzedawało je , bo budżet na tym zarobił pare mld. komu głównie sprzedawali??? NIEMCOM!!!!!! a ci kupowali ,bo było tanio, my sprzedawalismy bo co? było drogo???a teraz brakuje tych darmowych certyfikatów i trzeba je bedzie odkupic, ale nie po 5 eu tylko .... no po ile??? mechanizm jest bardzo prosty. oczywiscie bolszewicy zrobią z tego, bo już mają taką narracje,że to UE winna,że gdyby nie UE i certyfikaty , to dzieki polskiemu węglowi prąd potaniałby. jak w to wierzysz ,to powodzenia,ale nie kupuj spólek prądowych:))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -1,14% 87,00 2021-10-18 16:02:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.