Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,60 zł , zmiana od tamtej pory: 12,17%

Re: Czas na Puławy azoty już 30% urosły....

Zgłoś do moderatora
chyba? od 250? a może od 52?

Tchórzewski to bredzi jakieś głupoty . w tej chwili w Niemczech dla firm energochłonnych prąd kosztuje , po przeliczeniu na zł , 84 zł/ Mwh. ile u nas? poczytaj. rekompensaty maja objąć , nie wiadomo po co, ludzików, 12 zł/ mc. po co?program prąd + ?? odp sobie sam. ZAP to perła w zakładach chemicznych- doinwestowana, mądrze zarządzana (do czasu p. Jarczewskiego), głupio dołączona do GA( przez takie coś jak Budzanowski(bo ruskie zagrażali), i póki co,stanowiąca o wielkości zysku netto całej GA. jedna z niewielu spółek dywidendowych.wiesz ile dała zarobic od debiutu na giełdzie w postaci dywidendy?- moze byc netto lub brutto:)).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,24% 84,80 2021-10-22 16:48:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.