Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,60 zł , zmiana od tamtej pory: 15,61%

Re: Czas na Puławy azoty już 30% urosły....

Zgłoś do moderatora
Obroty na chemii wyskoczyły, bo cena gazu przez ostatnie dni bardzo mocno skacze. Tchórzewski ogłosił, że rząd przygotowuje jakieś rekompensaty dla firm za podwyżki prądu i być może co2.

Popatrz na to z tej strony - tyle, ile obecnie zarabia ta spółka w żaden sposób nie usprawiedliwia wyceny 200 pln. A siedzisz i obserwujesz już chyba od 250.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 3,07% 87,40 2021-10-28 10:55:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.