Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,05%

Re: Czas na Puławy azoty już 30% urosły....

Zgłoś do moderatora
nic do gadania nie ma powiadasz jakiś facecik od arkusza???? snujesz jakieś analizy ,a wystarczy popatrzeć na notowania- od 9.00 do 16.50. dzisiaj to jest przykład książkowy. facet handluje sam ze sobą,obroty nagle wystrzeliły, popyt nie wiadomo skąd, podaż nadąża podawać, wszystko sie bilansuje koło "zera". czasy zleceń k i s jak zawsze te same,więc skończ pisac jakieś głupoty o gazie,prądzie,itd, bo póki jest 80- tka to se mozesz pogwizdać. on tu dzieli, rządzi, zbiera i rozdaje, i tak juz kilka lat. myslisz,że to sobie wymyśliłem???? masz do tego prawo. ja wiem co widze i o co pisze. kupie ile wlezie ,jak tylko bedzie widział zmiane zachowania 80-tki. póki co trzyma to wszystko w ryzach i nie daje poszalec:)))))

ps -jakiś czas temu testował długość rynku "s' na ZAP-ie. wystarczyło 1700 akcji ,żeby dojśc do granicy. za wiele nie przybyło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 84,40 2021-10-26 12:48:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.