Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,56 zł , zmiana od tamtej pory: 1,17%

Re: Czas na korektę impulsu od 03.2020

Zgłoś do moderatora
Technik sprawdzilem korekty na Ranku od poczatku cyklu wzrostowego w marcu 2020. Obie korekty nawet nie dotknely poziomu 0.618, zatrzymaly sie ponad i polecialo do gory na nowe poziomy. A teraz juz mielismy przez moment 2.29 (przedwczoraj chyba) co wlasnie jest blizniacza korekta do poprzednich prawie 0.618. A biorac pod uwage, ze ostatni cykl wzrostowy przyspieszyl to mozliwe ze jest jeszcze mniejsza szansa na 0.618 niz w porzednich. Co myslisz?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,00% 2,59 2021-10-25 16:41:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.