Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,56 zł , zmiana od tamtej pory: 1,17%

Re: Czas na korektę impulsu od 03.2020

Zgłoś do moderatora
Mordo ale jest dokladnie odwrotnie. Ty patrzysz na Ranka? Podaz coraz wyzej a popyt nie maleje. 2.56 wciagane. Wez napisz dlaczego tak uwazasz bo to trolowaniem pachnie, juz od kilku dni pisza o tym zeby kupowac ponizej 2.2 i 2.3, no to wez kup! Czekalem z zakupem to jest po 2.5...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,00% 2,59 2021-10-25 16:41:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.