Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Cyrk czy cwaniactwo ?

Zgłoś do moderatora
W efekcie pobytu Polcoloritu na giełdzie korzyści odniosła tylko pani B.
Cały czas ma dochody z zarządzania spółką - czy ciągnie jeszcze w inny sposób : opłaty licencyjne ? znaki towarowe? Dostawy komponentów / części do maszyn z Włoch? (to mogą wiedzieć tylko zatrudnieni w spółce)
Przy emisji sprzedała akcje po 3 zł - teraz zbierze po 10 gr - praktycznie za darmo.
Wyprowadzi firmę z giełdy i sprzeda .
Jest jedyną osobą zyskującą na degradacji Polc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.