Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,14 zł , zmiana od tamtej pory: -32,48%

Re: CYFROWY POLSAT ---- WYBICIE NA MAXIMUM HISTORYCZNE !!!!!

Zgłoś do moderatora
Spadek obrotów w czerwcu na GPW nie wróży nic dobrego. Zapowiadany jest przez ekspertów głęboki dołek na rynkach akcji i jesień podobno przywitamy dotkliwymi spadkami. Tylko że załamanie na rynkach światowych wieszczone jest od kilku lat ale kiedyś to w końcu nastąpi. Czy akurat teraz? Zobaczymy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 2,26% 21,70 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.