Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: 51,58%

Re: Coś więcej o fundamentach spółki? Jakie są mocne strony?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-28 o godz. 18:09 ~Figiel napisał(a):
> Każdy kto pozytywnie pisze o firmie to na tym portalu naganiacz

Nie każdy, ale jak piszecie, o trendach wzrostowych kiedy jest boczny. Jak piszecie, że rośnie podczas gdy spada. Jak piszecie, że jest mega super i różowo, podczas gdy cena akcji od 10 lat nie potrafi przebić 2 zł, a szczyty miała w okolicach 50 zł (no raczej nie bez powodu, kurs tak drastycznie poleciał i od x lat nie potrafi się podnieść) to inaczej się nie da tego nazwać niż naganianiem. Chociaż może i można. Niejednokrotnie to po prostu zakłamywanie rzeczywistości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INC -0,69% 2,88 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.