Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,24 zł , zmiana od tamtej pory: 94,44%

Re: Coś słabe te spadki.

Zgłoś do moderatora
Papier jest niedowartościowana to jest oczywiście ale podobnie niedowartościowane są banki. Inplus wiedziałbym że nie ma tutaj przy tej strukturze pożyczek tak dużego ryzyka jak mają banki więc myślę że wycena nie powinna być niższa niż jest aktualnie to jest naprawdę bardzo nisko Żeby było ciekawiej to Polska wycena jest znacząco niższa niż wycena w UK gdzie papier odbił i technicznie jest o wiele bardziej wzrostowo bo jest cały czas w okolicach lub powyżej ema55. Niestety dla posiadaczy i stety dla posiadaczy gotówki papier może ponownie testować minima zobaczymy na pewno sytuacja jest ciekawa papier w razie odbicia powinien dać bardzo duże zyski realne jest 100 z kawałkiem a przy powrocie do sytuacji sprzed koviru czyli czyta i skuteczna szczepionka na rynku dostępna za przysłowiowe euro to wtedy mamy przebitkę kilkukrotnym więc jakiś ułamek wolnych środków można tutaj zaryzykować Nie ryzykując w długim terminie wtopy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.