Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,73%

Re: Coś się stało w spółce?

Zgłoś do moderatora
Biuro Msklerskie stało sie Bezsensownym zakupem.
Właśnie wtedy podlrgali by pod KNF a teraz KNF nie ma prawa ich waluty oceniać bo nie są Emitrntem. Nie są wprowadzającymi w obieg. Są użytkownikami jak tysiąc innych osób.
Poza tym rozdsją I niczego nie sprzedają publiccnie I bezposrednio. Giełda Im byla potzebna na Świecie a nie jakieś Domy Maklerskie z kosztami I roszczeniami w dodatku na wsi Europe w Polsce gdzie zawiść I pospólstwo górą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -12,00% 0,22 2022-12-09 15:26:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.