Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,81 zł , zmiana od tamtej pory: -2,77%

Re: Coś dla małego móżdżku Stefana… XD

Zgłoś do moderatora
Putinowski giga-oligarcha Usmanow to protektor oligarchów Skocza i Kwietnoja, którzy zrobili miliarderem Roberta Szustkowskiego.
Szustkowski dał Glapińskiemu pałac i zatrudniał Jacka Kotasa.
W 2007r. Kaczyński wziął Kotasa do rządu. @Macierewicz_A dał mu dostęp do tajemnic armii.

https://x.com/tomasz5ek/status/1590260954843217920?s=46&t=fqEwmtzK444FegBabWPUjQ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,62% 43,57 2024-02-23 17:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.