Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,55 zł , zmiana od tamtej pory: 1,83%

Re: Columbus już na zielono, a JR spada... (kto obejmie to PP?)...

Zgłoś do moderatora
Spójrz w arkusz - nie zejdzie poniżej 12 zł. Niedługo January się wkurwi i albo sam zacznie zbierać tanie akcje albo spółka zacznie je skupować zgodnie z uchwałą z ostatniego walnego. Po przebiciu 15,30 zł nie ma praktycznie akcji na sprzedaż, tylko jakieś grosze aż do 22 zł.

https://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/jrh

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRHOLDING 2,24% 12,78 2021-06-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.