Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,75%

Re: CoinGecko

Zgłoś do moderatora
Morgan Stanley został pierwszym dużym bankiem w Stanach Zjednoczonych oferującym swoim klientom działu zarządzania aktywami dostęp do funduszy bitcoin, informuje Reuters.
Wkrótce ma być uruchomiony dostęp do trzech funduszy, które pozwolą na posiadanie bitcoinów.
dzisiejszy pb
opublikowano: dzisiaj, 17-03-2021, 16:41
musimy nauczyć się z ty żyć

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -9,45% 0,23 2022-11-25 15:20:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.