Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Re: Codziennie wyższe ceny

Zgłoś do moderatora
Kaczyński pluje, Polska maszeruje.
Wzbudzanie strachu i nienawiści to stała metoda, którą posługuje się Kaczyński. On zawsze potrzebuje wroga, żeby poszczuć: "Bierz go!".

Centralna Porażka Komunikacyjna, Centrum Prania Kasy, Cudowny Pieniądz Kaczyńskiego – takimi skrótami Polacy określają jedną z największych porażek PiS. Porażek, bo ten projekt nigdy nie będzie zrealizowany a jego celem jest dokładnie to samo co Willa Plus oraz inne pomysły zakłamanych polityków władzy: pieniądze.
C P K jest projektem wymyślonym typowo w stylu komunistycznym: ma być wielkie, gigantyczne, największe. Wielkie budowle socjalizmu stawiano bez przemyślenia i analizy. Tutaj również: lotnisko jest Polsce niepotrzebne, bo nie ma ruchu lotniczego, który byłby w stanie utrzymać tak wielki obiekt.

Po co więc C P K? Dla stanowisk i pensji. Dla możliwości uczestniczenia w wywłaszczaniu ludzi z ich cennych działek. Dla wyciągania kasy. Dla opowiada bzdur w telewizji, radiu oraz w gazetach. Jako narzędzie propagandowe C P K jest słabe, bo nic nie powstało, ale PiS z uporem maniaka opowiada same kłamstwa na ten temat i próbuje używać lotniska jako kolejnej pałki na opozycję. Nieudolnie.
C P K budzi też tak wielkie protesty społeczne, że PiS straciło władzę w jednym z województw, bo marszałek nie wytrzymał zalewu kłamstwa.
C P K przyniesie Kaczyńskiemu potężnego pecha. A opozycja myśli, jak odebrać nienależnie wypłacone pieniądze różnego rodzaju Ho rałom  – bo są to przecież nasze pieniądze.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl