Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,32 zł , zmiana od tamtej pory: -26,03%

Re: Co zrobicie z polimexami kupionymi powyżej 2,50?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-24 o godz. 20:39 ~Jam_cham napisał(a):
Sytuacja jest fatalna, czy zatrzyma sie na 2,16, a jak zejdzie do 2 zł z czego sie cieszą kółkowicze to poleci niżej bo przełamie wsparcia. I co wtedy?

Fatalna sytuacja była kilka lat wstecz jak wiara kupowała domki w Bieszczadach / nowe fury / za akcje z którymi zostali.
Do ceny nominalnej nie zeszło w rozdaniu po hiperboli / jak zejdzie ładuje za wszystko łącznie z OTP :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 0,94% 1,72 2020-10-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.