Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  131,00 zł , zmiana od tamtej pory: -57,60%

Re: Co zawiera raport z danych klinicznych?

Zgłoś do moderatora
To też jest tylko ułamek. Za badaniami stoi cała "maszyneria statystyczna", trzeba wyliczyć wiele parametrów, porównać, sprawdzić. I to jest tylko matematyczna część.
Poza tym jest cała medyczna część, myślicie, że lekarze nie są tam potrzebni? Że badania można przeprowadzić na stacji paliw? Znam zawodowo tylko wycinek statystyki, ale jestem przekonany, że medyczna część nie wcale nie jest prostsza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM -0,98% 55,55 2023-03-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.