Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  131,80 zł , zmiana od tamtej pory: -57,81%

Re: Co zawiera raport z danych klinicznych?

Zgłoś do moderatora
Dla zainteresowanych polecam przeczytanie jednego z podręczników akademickich. Po lekturze możemy podyskutować o tym, jak to łatwo dodać dwie kolumny w excelu :D

www.statlearning.com

Mały wycinek: p-value to jeden z parametrow używanych przez statystyków do sprawdzenia na ile statystycznie ważny jest jakiś fakt (innymi słowy - czy dane które widzę to przypadkowy szum, czy mogę je prezentować publicznie jako coś znaczące). Jeśli wartość p będzie zbyt duża, to znaczy, że to co wyszło z "podzielenia dwoch kolumn w excelu" jest zwykłym losowym przypadkiem i nie można tego publikować.

Strona 67

Ale przecież Wy to wszystko wiecie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM 0,18% 55,60 2023-03-21 11:06:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.