Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  131,00 zł , zmiana od tamtej pory: -57,40%

Re: Co zawiera raport z danych klinicznych?

Zgłoś do moderatora
zwd - dopuść. To jest zbyt trudne. Ich trzeba banować i usuwać z forum, nie dyskutować.

"Jak to, badania tyle trwają... A raport to ja sam już napisałem, wprowadziłęm dane do programu. Wystarczy w excelu zsumować dwie kolumny. Program statystyczny policzy w sekundę"
To jest tak, jakby ktoś oddał samochód po wypadku do naprawy i tłumaczył fachowcowi - jak to tydzień, pan klepnie młotkiem w drzwi, szprejem pomaluje i w godzine będzie zrobione.

Ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak mało wiedzą...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM 0,54% 55,80 2023-03-21 17:03:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.