Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  131,80 zł , zmiana od tamtej pory: -53,34%

Re: Co zawiera raport z danych klinicznych?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-27 o godz. 08:47 zwd napisał(a):
> I jeszcze nie wiem czy wy rozumiecie powagę sytuacji, że w grę wchodzą miliardy dolarów i koncerny farmaceutyczne łatwo nie odpuszczą. Wszystko musi być zapięte na tip top.

Ja to wszystko rozumiem .
Ale wg mnie powinna pojawić się jakaś informacja o przewidywanym zakończeniu prac ,albo ze stroni CM ,albo MLS .

Takie rozchwianie rynku na GPW do niczego dobrego nie prowadzi, poza spekulacją .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM 5,13% 61,50 2023-03-31 17:00:00
2023-03-31
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2023-03-07
Szacunkowe wyniki za 2022 r.
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.