Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  133,00 zł , zmiana od tamtej pory: -53,76%

Re: Co zawiera raport z danych klinicznych?

Zgłoś do moderatora
Ja myślę że w normalnych warunkach to jest pracy na cały kwartał. W przypadku CD stawiam na 2-3 tygodnie. Trzeba wziąć pod uwagę że w takich badaniach może być podważone wszystko, na tym polega rozwoj nauki. Nie chcę myśleć co by sie stało gdyby np jakiś koncern produkujący testy podważał skuteczność detektora ze względu na jakieś błędy proceduralne...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLSYSTEM 5,13% 61,50 2023-03-31 17:00:00
2023-03-31
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2023-03-07
Szacunkowe wyniki za 2022 r.
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.