Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: 17,24%

Re: Co zawiera portfel Carpathii? Warto się przyglądać

Zgłoś do moderatora
Dzięki za odzew.
Na razie to u nas obroty maleńkie, ale przy 300 tys. akcji notowanych na NewConnect wolumen nie może być wielki. Cena emisyjna 2,5 zł. Chyba szanse na spadki też są niewielkie.

W Rumunii akcji notowanych więcej, ale ostatnia transakcja 14 kwietnia. Kurs raptem 1,76 RON. Czyli tam handlować też nie chcą na razie, zwłaszcza, że zarówno INC skupił sporo akcji z rynku jak i sama Carpathia.

Myślę, że trzeba poczekać do pierwszych debiutów spółek portfelowych u nas, albo do wieści z Rumunii w sprawach wspólnych działań Carpathii i MovieGames w gamingu. Jedno i drugie mamy pewne. Pytanie czy trzeba czekać tydzień, dwa, czy więcej
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,86% 3,40 2022-05-27 09:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.