Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: 3,45%

Re: Co zawiera portfel Carpathii? Warto się przyglądać

Zgłoś do moderatora
Spokojnie, zagląda i nawet czyta (przynajmniej ja), dajesz dużo wiedzy, informacji i wiary we wzrosty, ale podkreślam, zawsze popierasz to argumentami. Mam akcje Carpathii, ale więcej INC i trochę kupiłem też Remedis, nie mogę się przekonać do Medcamp, choć obecnie najwięcej waży w portfelu INC. 700 tyś. akcji sprzedali, ale 2,2 mln nadal mają wycenione na 2 30 na koniec marca. Śledzę też notowania w Rumunii no i oczywiście cały portfel INC, wygląda to coraz lepiej. Generalnie większość nitek prowadzi do GenXone, ale zgodnie z Twoimi postami jest jeszcze kilka innych ciekawych debiutów, a i stary portfel INC ruszył w porównaniu do końca marca, Remedis , Pozbud, ARI. W ogóle coraz bardziej podoba mi się strategia INC. Trochę mnie tylko "uwiera" duży udział Medcampu - może niepotrzebnie, w końcu w I kw. to on dał INC prawie cały zysk. Pisz dalej, pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 0,00% 3,00 2022-05-18 10:27:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.