Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: -29,62%

Re: CO ZANOTOWAŁ WYWIAD PZL, WYPOWIEDZI W WARSZAWIE, MOSKWIE,BERLINIE PR

Zgłoś do moderatora
TU SĄ DWIE MOŻLIWOŚCI, ALBO DOGADAĆ SIĘ, BO TEN KONFLIKT MOŻE TRWAĆ ILE TRWAŁA WOJNA STULETNIA, ALBO SKUTECZNIE ZADZIAŁAĆ I WYBUDOWAĆ FORTYFIKACJE OBRONNE. JA MOŻE DORADZĘ PREZESOWI KACZYŃSKIEMU CO ZROBIĆ, BY WYBUDOWALI TE DOMY 70 m2, ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM BUDOWLANYM. BO JAK ZAUWAŻYŁEM TO SŁUPKÓW BETONOWANYCH JAK W EKRANACH NA AUTOSTRADZIE STAWIAĆ NIE WOLNO, BEZ POZWOLENIA BUDOWLANEGO, NAWET JESLI POLSKA PRZESTAŁA BY ISTNIEĆ. TO NIECH PREZES KACZYŃSKI UBIERZE CIEMNE OKULARY I OGŁOSI STAN WOJENNY NA TERENIE CAŁEGO KRAJI. NO A POTEM TO JUŻ TYLKO OGŁOSI BUDOWANIE BUNKRÓW DREWNIANYCH 70m2 DO 100 m2 TAKIE BUNKRY UMOCNIENIA BOJOWE TO POZWOLEŃ BUDOWLABYCH NIE POTRZEBA. I TU MÓWIĘ SZCZERĄ PRAWDĘ I NIE PAJACUJĘ JAK MÓJ ADWERSARZ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,71% 5,63 2023-02-03 16:29:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.