Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  254,30 zł , zmiana od tamtej pory: -48,27%

Re: Co z tym przesunieciem

Zgłoś do moderatora
Czytam, że macie super pomysły i przemyślenia. Dlatego dziwię się, że skupiacie się tylko na CDR a nie chcecie przejąć całej GPW a najlepiej, bo talentu wam nie brakuje, całego świata! DACIE RADĘ!!! MY WAM BĘDZIEMY KIBICOWAĆ!!!!

PS Fajnie poczytać takie bzdury - humor od razu lepszy !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 3,31% 131,54 2022-12-05 11:50:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.